Sık Sorulan Sorular - Onlinegastrogen.com
Gastrogen® ile Ne Kadar Kilo Verebilirim?
Bu, cevap sizin istekleriniz ile doğru orantılıdır. Dengeli, sağlıklı bir diyet yaparak ve egzersiz yapmaya başladığınızda, Gastrogen® kilo verme hedeflerinize ulaşmak için sizinle birlikte çalışacaktır.Herhangi bir diyet programı kullanmadan da Gastrogen® kullanabilirsiniz.Gastrogen® yüksek lif içeriği ile her koşulda günlük rutininizi bozmaz.
Kaç kutu ihtiyacım var?
Her Gastrogen® kutusu x20 poşet içerir. Basit cevap, kaybetmek istediğiniz kilo miktarına bağlıdır.Sadece bir kılavuz olarak, 3-10 lbs fazlalığınız varsa, o zaman 1 kutu; 10-20lbs, için 2 Kutu tavsiye ediyoruz ; 20lbs üzerinde, 3 veya daha fazla Kutu tavsiye ederiz.
Gastrogen®'i nasıl alırım? Gastorgen nasıl kullanılır
Günde 2 poşet almak için 2 ayrı dozda kullanın: 1 poşet kahvaltıdan yarım saat önce ve akşam yemeğinden yarım saat önce 1 poşet. Kuru, orta büyüklükte bir cam bardak içine bir tek poşet boşaltın. Karıştırma işlemi ile birlikte, çözülmek üzere soğuk suyla 1/4 oranında doldurulur.
Gastrogen® kullanırken ne yemeliyim?
Maksimum sonuçlar için Gastrogen® kullanırken sağlıklı yemenizi öneririz. En azından sadece ilk 10 gün için, böylece bahane üretmeden hızlı bir şekilde hedefinize ulaştırmada size yardımcı olabiliriz! 10 günün sonunda tabağınızda daha az yiyecekle doymuş olmanızı bekliyoruz.
Gastrogen® Vejetaryen Dostu mı?
Evet, Gastrogen® vejetaryenler için uygundur. Poşet, bitkisel selülozun bir türevi olan HPMC'den yapılır. Poşet koruyucu, jelatin, buğday, glüten, hayvansal yan ürünler veya nişasta içermez.
Gastrogen® kullanmak Herhangi Bir Yan Etkiye yol açarmı?
Gastrogen® GMP sertifikalı bir tesiste üretilir, böylece en yüksek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz. Tamamen doğaldır, bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır. Hamilelik ve emzirme döneminde kullanılması önerilmez.Hamilelik ve emzirme döneminde vücuda alınacak herhangi bir destek gıdasının ,farklı uygulama yolları vardır.Bu durumlarda doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.
Online sipariş güvenli mi?
Evet, resmi sitemiz güvenli ve korumalıdır.. Siparişlerinizin güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamak için 128 bit güvenlik şifrelemesi kullanıyoruz.
Kişisel bilgilerim başka şirketler ile paylaşılır mı?
Kesinlikle hayır. Bilgilerinizi üçüncü taraf şirketlere asla ifşa etmiyoruz, siparişleriniz sistemimizde SADECE kargo sistemine işlemek için KULLANILIR.
Nakliye ücreti ne kadar?
Herhangi bir ekstra ücret almıyoruz.Standart taşıma ücreti kargo firmaları tarafından belirlenen ücretler üzerinden hesaplanır.Bütün dünyada çalışma standartımızda nakliye için ekstra ücret bulunmamaktadır.
Teslimat gizli mi?
Evet. Siparişiniz düz ambalaj kullanılarak teslim edilir. İçeriği belli değildir.Güvenle sipariş verebilirsiniz.
Siparişimin gelmesi ne kadar sürer?
Siparişleri pazartesiden cumaya günlük olarak gönderiyoruz. Teslim İngiltere ve ABD siparişleri için 2 - 3 iş günü arasında sürer; diğer ülkeler biraz daha uzun sürebilir, lütfen Avrupa için 10 gün ve Avustralya / Yeni Zelanda / Kanada'ya kadar 15 güne kadar teslimat zaman alabilmektedir.
Para İade Garantisi Sunuyor musunuz?
Her sipariş, satın alma tarihinden itibaren başlayan 60 günlük para iade garantimizle desteklenir.Satın alma işleminizden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Artık Birlikte Vücut Dönüşümüne Başlayabiliriz

Zamanı geldi son bir adım kaldı ilk 10 gün gastrogen ininizi deneyin.Biz büyük bir aileyiz sizi istediğiniz vücut ağırlığına ulaştırana kadar yardım ediyoruz.Amacımız sürdürülebilir bir program uygulamak ve daha az yiyerek doymanızı kalıcı olarak sağlamak.Bunun için sadece sizin iradenize ihtiyacımız var.Basit ve pratik yöntemimiz sizi bekliyor ! Daha az yiyerek tok kalmak !

Satın Al